Kontakt

Kontakt Altia Denmark A/S på hovednummer: 8880 3600 eller på følgende e-mail: info@altiadenmark.com

Kommerciel afdeling - København

National Sales Manager

Kim Bjaarnø
Direkte: 8880 3982
Mobil: 2630 3660
Email: Kim.Bjaarno@altiacorporation.com

Account Manager

Off-Trade

Kenneth Rachlitz
Kbh- Nordsj.
Mobil: 2938 5352
Email: Kenneth.Rachlitz@altiacorporation.com

Peter Johansen
Midt- Sydsj.
Mobil: 6122 5620
Email: Peter.Johansen@altiacorporation.com

Jens Holt
Nordjylland
Mobil: 6122 9271
Email: Jens.Holt@altiacorporation.com

Lars Brøchner
Fyn, Midt- & Sønderjylland
Mobil: 5217 1838
Email: Lars.Brochner@altiacorporation.com

Key Account Manager

Bordertrade

Daniel Rasmussen
Bordertrade
Mobil: 6122 9270
Email: Daniel.Rasmussen@altiacorporation.com

Key Account Manager

On-Trade/Special Handlen

Lars Nøhr Olsen
Mobil: 2637 7309
Email: Lars.Noehr@altiacorporation.com

Marketing Director

Bo Madsen
Direkte: 8880 3986
Mobil: 6161 6768
Email: Bo.Madsen@altiacorporation.com

Commercial Director/MD

Troels Husfeldt
Mobil: 5230 1612
Email: Troels.Husfeldt@altiacorporation.com

Kundeservice

Indenlandsk/Domestic
Direkte: 8880 3812
Fax: 8880 3816
Email: KundeService.OD@altiacorporation.com

Export
Direkte: 8880 3813
Fax: 8880 3817
Email: Customerservice.OD@altiacorporation.com

Back to top

Velkommen

Denne hjemmeside indeholder information om drikkevarer, som henvender sig til dig der er fyldt 18 år.

Ja, jeg er fyldt 18 år

Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger og statistik. Denne information deles med tredjepart. Læs mere